Nie trzeba się długo zastanawiać, co powinno być tematem pierwszego artykuły na blogu!

skład


Wiele osób nie zna takiego produktu jak Miękka Gondola i nawet nie zastanawia się, jakie korzyści niesie za sobą jej posiadanie.

Z czego składa się Miękka Gondola:

  • główna część posiadająca boki atestowanej z pianki poliuretanowej, powleczonej wewnąrz certyfikowaną, polską białą satyną bawełnianą, na zewnątrz wodoodporną tkaniną poliestrową drukowaną wg wzorów marki, dno natomiast uszte jest z tkaniny wodoodpornej
  • w zestawie znajduje się również odpinany na napy daszek dający osłonę przed wiatrem oraz słońcem oraz pokrycie na nóżki, chroniące przed zimnem
  • płyta usztywniająca wykonana z płyty HDF, odpornej na wyginanie, dzięki czemu zapewnia doskonałe, proste podparcie dla pleców maluszka
  • materac z atestowanej pianki poliestrowej o grubości 2cm, pokrytej certyfikowaną satyną bawełnianą

Funkcje Miękkiej Gondoli

Aby jak najprościej opisać zastosowania Miękkiej Gondoli BABY MUKA przygotowaliśmy poniższe infografiki:

infografiki

Opisując w skrócie każde zastosowanie, najlepiej wyobrazić sobie sytuacje, które zdarzają nam się niemal każdego dnia. Miękka Gondola powstała po to, by służyć rodzicom niemowlaków, zarówno w przemieszczaniu się w domu jak i poza domem.

wozek1

Nie możesz wjechać wózkiem?

Bywają sytuacje, że nie masz możliwości wjazdu wózkiem, np. do ciasnego przedszkola, sklepu czy mieszkania znajomych, albo musisz pokonać wysokie schody, ale wciąganie wózka może być niebezpieczne. Nie zostawisz dzidziusia samego w wózku, więc musisz obudzić dziecko i wziąć je na ręce.

Miękka Gondola to idealne rozwiązanie - taka "przejściówka" z wózka głębokiego. Wyjmujesz śpiącego malucha razem z Miękką Gondolą i idziesz tam, gdzie chcesz.

Jeżeli masz ulubioną spacerówkę po starszym rodzeństwie i nie chcesz kupować wózka z gondolą, Miękka Gondola BABY MUKA świetnie zastąpi wózek z gondolą. I do tego zajmuje mniej miejsca!

wozek2

Ale to nie wszystkie zastosowania Miękkich Gondoli.

Czy zdarza Ci się wjeżdżać ze śpiącym w wózku niemowlakiem do domu, żeby skorzystać z chwilowej "wolności"? Wózek zagraca cały przedpokój, starsze dzieci biegają po domu, a może koła są brudne i nie wjedziesz wózkiem dalej? Zostaw wózek na korytarzu i wyjmij dziecko wraz z Miękką Gondolą, zanieś maleństwo do cichego pomieszczenia i daj mu się wyspać! ;)

Jedziemy na wycieczkę!

Pakowanie się z dziećmi na wyjazd to nie lada wyczyn! Ubranka, pieluszki, leki, kosmetyki, kocyki, zabawki i wiele, wiele innych. Jak pomieścić wszystko w aucie, szczególnie gdy bierzecie ze sobą wózek? Zapakuj rzeczy dziecka w Miękką Gondolę, zakryj pokrowcem na nóżki i włóż do wózka głębokiego - wiele miejsca zaoszczędzonego! Bagaż podróżny level up! :)

Wybierasz się na piknik lub inne wydarzenie w plenerze? Miękka Gondola BABY MUKA wykonana jest z tkaniny wodoodpornej (dno i boki) dlatego bez obaw położysz ją na trawie, plaży czy innym (bezpiecznym!) podłożu bez obaw, że wilgoć przedostanie się do Twojego dziecka.

Z zasłyszanej historii - znajomi pojechali na wakacje z niemowlakiem i okazało się, że w hotelu nie ma możliwości wynajęcia łóżeczka turystycznego. Trzeba było ratować się walizką wyłożoną ubraniami, by stworzyć niemowlaczkowi posłanie do spania. W takiej sytuacji idealnie nadaje się Miękka Gondola. Bez problemu położyć dzidziusia nawet na podłodze, ponieważ dno jest zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi.

Zabawy z rodzeństwem

Bywa, że niewiele starsze rodzeństwo w ferworze zabawy zapomina, że obok jest maleństwo, z którym trzeba obchodzić się delikatnie. Użyj Miękkiej Gondoli - połóż w niej dzidziusia, by pokazać starszemu bratu lub siostrze, że trzeba na dzidziusia zwracać uwagę.

A może wymyślisz swoje dodatkowe zastosowania?

Jeżeli nadal nie jesteś przekona/ny do zakupu Miękkiej Gondoli - zadzwoń lub napisz do nas. Z pewnością postaramy się doradzić.

Pozdrawiamy,

Zespół BABY MUKA