Czy zdarza się Tobie, że torebka zarzucona na ramię przeszkadza w codziennych aktywnościach z dzieckiem? A może tak na prawdę potrzebujesz telefon, klucze, chusteczki i parę drobnych?

Lubimy praktyczne rozwiązania. Praktycznie każdy nasz produkt powstaje na podstawie własnych doświadczeń i zapotrzebowania. Podobnie było z saszetkami - codzienne wyprawy z dziećmi plac zabaw i wisząca u boku torebka, to mało wygodne rozwiązanie. Zostawianie torebki na ławce to mało bezpieczny pomysł, a nie oszukujmy się :) lubimy mieć telefon przy sobie. Taka nerka to fajne rozwiązanie!

Zaczęły się poszukiwania. Obnie rynek zalany jest saszetkami wszelkiej maści, eleganckie, sportowe, małe, duże, polskie, chińskie - jest w czym wybierać! Dla nas priorytetem były właściwości użytkowe - łatwe w czyszczeniu i niezbyt duże, by nie przeszkadzały w zabawie z dzieckiem. Sami uwielbiamy nasze wzory i widzimy,  że podobają się również Wam, dlatego postanowiliśmy z nich uszyć saszetki.

Saszetki / nerki w modnych kolorach

Kiedyś nerka była synonimem obciachu i kojarzyła się z saszetkami "nike" na targowiskach, teraz moda poszła w zupełnie inną stronę. Nasza obecność na wielu targach również potwierdza, że saszetki to absolutny HIT tego lata!

Nie tylko dla Mam

Praktyczne rozwiązania idą w górę, dlatego polecamy takie rozwiązanie, nie tylko na spacer z dziećmi. Świetnie przydają się na wieczorne wyjście, podróże, czy wycieczki rowerowe!

Nerka nawet na wieczorne wyjście bez dzieci